Menu

Car Mechanic Simulator 2018 Pobierz

Car Mechanic Simulator 2018 Pobierz

Car Mechanic Simulator 2018 Pobierz to najnowsza odsłona słynnego symulatora warsztatu samochodowego , producent gry czyli firma Red Dot Games zapowiada ogromne rewolucje w porównaniu do poprzednich wersji swoje gry.

Car Mechanic Simulator 2018 Pobierz

Nowością napewno jest fakt iż w grę Car Mechanic Simulator 2018 Pobierz zagramy już nie tylko na pecetach , ale również na konsolach od Sony oraz Microsoft.

W skrócie w grze wcielamy się w rolę mechanika samochodowego który swoją karierę zaczyna w szopie, w małym warsztacie o którym nikt nigdy nie słyszał , z biegiem czasu otrzymujemy pierwsze zlecenia, w których naszym celem jest zlokalizowanie i naprawienie usterki w danym pojeździe. Jeżeli uda nam się ta sztuka, zarabiamy pieniądze które możemy przeznaczyć na rozbudowę naszego warsztatu a co za tym idzie i zdobyciem rozgłosu w naszym mieście.Naprawionym pojazdem możemy się przejechać i przetestować czy wszystko działa tak jak powinno.

Car Mechanic Simulator 2018 Pobierz

Ogromną nowością w grze Car Mechanic Simulator 2018 chomikuj ma być możliwość odwiedzania pobliskich szrotów samochodowych, oraz za drobne pieniądze kupować wraki , remontować  je i sprzedawać za duże pieniądze, jest to opcja której w poprzednich wersjach gry nie było.

Car Mechanic Simulator 2018 chomikuj

Rekomendowane wymagania gry kształtują się następująco :

Procesor Intel® Core™ i7 7700HQ
Pamięć: GB DDR4 2400MHz SDRAM, do 64 GB SDRAM
Grafika: NVIDIA GeForce GTX 1070 z GDDR5, 8GB VRAM
są to parametry rekomendowane więc nie ma się co przejmować tym że nie mamy tak dobrego sprzętu , więc gra napewno pójdzie na dużo słabszej konfiguracji niż ta wymieniona powyżej.

CAR MECHANIC SIMULATOR 2018 POBIERZ

CAR MECHANIC SIMULATOR 18 CHOMIKUJ

 

No comments

Dodaj komentarz

Czy nasze Aplikacje działają ?

975 TAK / 17 NIE

Facebook

Statystyki Pobrań

Pobrano dziś
113
Pobrano wczoraj
179
Pobrano w tym tygodniu 1231
Pobrano w tym miesiącu
8621
Pobrano ogółem
71232

Video of the day