Menu

Cs Go Case

Cs Go Case

Cs Go Case czym jest Counter Strike Global offensive chyba nie trzeba nikomu opisywać , to najlepsza gra multiplayer w historii gier , co dzień kilka milionów graczy prowadzi zmagania między sobą na platformie Steam.

Ale Cs Go to nie tylko gra , to również możliwość zarobku, w jaki sposób ?

Nie od dziś wiadomo że nowością w najnowszym cssie są tak zwane skiny broni czyli poprostu w skrócie mówiąc skórki broni , które zmieniają ich wygląd, nic dziwnego by w tym nie było, gdyby nie to że skiny mają wartość realnych pieniędzy.

Są skiny dostępne za tak zwane grosze, czyli np za 1 zł 5 czy 10 zł , ale jest mnóstwo skinów które są dużo więcej warte, np AWP Dragon Lore , czyli tłumacząc na język polski awp smocza wiedza , skin osiągnął rekordową wartość ok 1800 $ !! czyli mnożąć to x 4 daje to nam kwotę ponad 7 tyś zł za jedną skórkę w grze, jest mnóstwo graczy na świecie który ten i nie tylko ten skin chciało by nabyć a Ty masz szansę przy tym zarobić i to naprawdę dobrzę.

Przedstawiamy wam poniżej stronę , na której macie bardzo duże szanse na dobry drop , otworzyliśmy już kilkanaście skrzyń i zgarnelimy skiny warte 1300 $ !! Więc dlaczego mamy z wami się nie podzielić tą stroną ?

Cs Go Case

Link do strony to :

http://www.skincrate.pl/

wiele jest stron które proponuje otwieranie skrzynek , jednak na żadnej stronie szans na dobry skin nie ma aż tak dużych !

Cs Go Case

Spróbuj swoich sił już teraz !

Wejdź i otwórz swoje skrzynki zupełnie za free !!

Cs Go Case

http://www.skincrate.pl/

No comments

Dodaj komentarz

Czy nasze Aplikacje działają ?

975 TAK / 17 NIE

Facebook

Statystyki Pobrań

Pobrano dziś
113
Pobrano wczoraj
179
Pobrano w tym tygodniu 1231
Pobrano w tym miesiącu
8621
Pobrano ogółem
71232

Video of the day