Menu

Euro Truck Simulator 2 Pełna wersja

Euro Truck Simulator 2 Pełna wersja

Euro Truck Simulator 2 Pełna wersja to kolejny już hitowy tytuł które otrzymujemy od studia SCS Software, gra swoją premierę miała 19 października 2012 roku , ale do dziś jest jedną z najbardziej i najchętniej pobieranych gier.

W grze Euro Truck Simulator 2 Pełna wersja ponownie wcielamy się w rolę kierowcy amatora który chciałby podbić świat, jednak niestety jak to zwykle bywa początki bywają bardzo trudne , na samym starcie otrzymujemy starą ciężarówkę dzięki której możemy zarobić pierwsze dolary.

Jako że nas kierowca jest świeżakiem niestety nie ma żadnych dodatkowych uprawnień, czy to na przewóz środków łatwopalnych czy np na transport który ma nietypowe wymiary, wszystko musimy zdobyć do wszystkiego musimy dojść ciężką pracą i poświęcić godziny, aby zarobić oraz zwiedzić całą europe.

Do dyspozycji mamy większość krajów z europy, jednak nie od razu będziemy otrzymywać zlecenia w drugi koniec europy, pierw zaczniemy jeździć po kraju w którym zaczniemy , czyli np w naszej pięknej Polsce.

Euro Truck Simulator 2 Pełna wersja

Zacągniemy się do pracy w jednej z istniejących firm i jazda !! Z biegiem czasu oraz gdy zarobimy trochę zielonych , nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy założyli swoją firmę i abyśmy to my rekrutowali kierowców oraz kupowali pojazdy którymi nasi kierowcy będą podróżować by dowieść towar na czas.

Euro Truck Simulator 2 Pełna wersja

Gra posiada bardzo dobrą grafikę oraz fajną przyjemną oprawę dźwiękową.

Wymagania gry przedstawiają się następująco:

Core 2 Duo 2.2 GHz, 1 GB RAM (2 GB RAM – Vista/7), karta grafiki 512 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 1.2 GB HDD, Windows XP/Vista/7

Są to wymagania rekomendowane które pozwolą nam na uruchomienie gry z maksymalnymi detalami.

Euro Truck Simulator 2 Pełna wersja

To tytuł hitowy w który każdy gracz powinien zagrać ! Nie raz pewnie chciałbyś poczuć się jak zwodowy kierowca ciężarówki, teraz naprawdę masz szanse spróbować sił w zawodzie kierowcy !

Warto również dodać że gra posiada mnóstwo przeróżnych ciekawych dodatków , od nowych pojazdów po nowe przyczepy, nowe misje, oraz różne regiony świata z możliwością zagrania !

EURO TRUCK SIMULATOR 2 PL POBIERZ

Mirror 2 Global

EURO TRUCK SIMULATOR 2 DOWNLOAD

No comments

Dodaj komentarz

Czy nasze Aplikacje działają ?

975 TAK / 17 NIE

Facebook

Statystyki Pobrań

Pobrano dziś
113
Pobrano wczoraj
179
Pobrano w tym tygodniu 1231
Pobrano w tym miesiącu
8621
Pobrano ogółem
71232

Video of the day