Menu

Fifa 19 Download

Fifa 19 Download

Fifa 19 Download to kolejna już wersja hitowej gry od kanadyjskiego studia EA.

Studio oficjalnie zapowiedziało sprzedaż gry od końca września 2018 roku. Jednak w internecie dość szybko pojawił się przeciek, który spowodował że gra jest już dostępna w internecie do pobrania.

W grze oczywiście zobaczymy uaktualnione składy zespołów oraz reprezentacji.

A także nie mogło zabraknąć również licencji na rozgrywki ligi mistrzów, oraz ligi europy.

Fifa 19 Download

Nowa kontrola zawodników nad przyjmowaniem piłki a także , nieco inny poprawiony w porównaniu z poprzednią wersją system strzałów o nazwie Timed Finishing. Dzięki silnikowi Frostbite gra jest jeszcze bardziej zbliżona do realnej transmisji meczu piłki nożnej.Warto dodać również że Fifa 19 Download posiada jeszcze lepszy komentarz w porównaniu z poprzedniej wersji. Komentarz dużo bardziej przypomina ten z tv , oraz posiada sporo więcej sentencji wypowiedzi naszych komentatorów.

Fifa 19 pobierz

Wartym dodania jest również tryb kariery naszego zawodnika , który jest troszkę inny niż w poprzednich wersjach i jesteśmy przekonani o tym, że dużo bardziej przypadnie graczom do gustu nowy pomysł od EA.

Fifa 19 Pobierz

posiada porównywalne wymagania jak przed rokiem, do gry więc musimy mieć dość silny sprzęt aby odpalić najnowszą wersję naszej ukochanej Fify, aby nie psuć wam niespodzianki nie będziemy pisać więcej o nowościach nowej wersji, ponieważ jest ich bardzo dużo. Zachęcamy do gry i opisujcie swoje wrażenia z gry !!

 

 

 

FIFA 19 POBIERZ

mirror 2

FIFA 19 DOWNLOAD

No comments

Dodaj komentarz

Czy nasze Aplikacje działają ?

975 TAK / 17 NIE

Facebook

Statystyki Pobrań

Pobrano dziś
113
Pobrano wczoraj
179
Pobrano w tym tygodniu 1231
Pobrano w tym miesiącu
8621
Pobrano ogółem
71232

Video of the day