Menu

Sims 4 Wampiry

Sims 4 Wampiry

Sims 4 Wampiry to kolejny już a dokładnie siódmy dodatek do jednej z najpopularniejszych gier jaką jest seria The Sims 4, producentem dodatku jest tradycyjnie jak to bywało wczesniej firma EA Maxis.

Wydawca zapowiada że rozszerzenie o nazwie Sims 4 Wampiry będzie jednym z największychi najbardziej topowych rozszerzeń i chyba faktycznie miał racje. Nasza redakcja kilka dni temu miała szasne zagrać w nowe simsy i faktycznie gra jest bardzo wciągająca, nawet dla kogoś kto nie miał nigdy styczności z serią Sims.

Co nowego zobaczymy w naszych Simsach ?

Sims 4 Wampiry

Dodatek wprowadza bardzo fajne nowe elementy nadprzyrodzone które posiadają nasze Simy, od teraz nie musimy się martwić że za jakiś czas będziemy musieli się rozstać z naszym Simem gdy ten tak jak to w poprzednich wersjach bywało dotarł do kresu swojego życia.

Od teraz nasze ludziki wzbudzają grozę ! i są postaciami nieumierającymi.

Kolejną bardzo fajną i trafną innowacją jest to że np nasz Sim może zmienić się w nietoperza lub mgłę, a nawet może kontrolować umysł innego Sima ! który jest postacią ludzką, a nie umarlakiem tak jak my.

Ważną rzeczą jednak jest to że nasze simy a za czym idzie rozgrywka w większości czasu będzie prowadzona w nocy, dlaczego ? dlatego że światło słoneczne zabije nasze simy!

Kolejny plus to nowa i bardzo duża lokalizacja o nazwie Forgotten Hollow która posiada unikalną stylistykę, mroczną rodem z najstraszniejszych horrorów.

Sims 4 Wampiry

Kolejną rzeczą to oczywiście nowe przedmioty w stylu naszych wampirów, czyli np trumny, sarkofagi, i wiele wiele innych fajnych nie typowych rzeczy, których nie chcemy zdradzać aby nie popsuć wam niespodzianki gdy już się sami znajdziecie w grze.

Wymagania gry:

Core i5 2.33 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 650 lub lepsza), 10 GB HDD, Windows 7/8/8.1

Grę polecamy wszystkim graczom i nie tylko tym najmłodszym.

THE SIMS 4 WAMPIRY POBIERZ

Global Mirror 2

SIMS 4 WAMPIRY DOWNLOAD

2 comments

  1. alunia pisze:

    Najlepszy dodatek w historii simow

  2. ewelinkasto pisze:

    Polecam

Dodaj komentarz

Czy nasze Aplikacje działają ?

975 TAK / 17 NIE

Facebook

Statystyki Pobrań

Pobrano dziś
113
Pobrano wczoraj
179
Pobrano w tym tygodniu 1231
Pobrano w tym miesiącu
8621
Pobrano ogółem
71232

Video of the day