Menu

Sniper Elite 4 PC

Sniper Elite 4 PC

Sniper Elite 4 PC to czwarta już odsłona hitowego tytułu który prezentuj nam studio Rebellion, studio odpowiedzialne chociaż by za takie tytuły jak :  Aliens vs Predator , Zombie army trylogy , czy chociaż by Battlezone.

Tak jak i w poprzednich wersjach tak i wtej wcielamy się w rolę snajpera który walczy na frontach drugiej wojny światowej. Sniper Elite 4 PC ma być istnym hitem w całej serii gier o charyzmatycznym i walecznym snajperze.

Jeszcze lepiej dopracowana grafika, jeszcze ciekawsza oprawa dźwiękowa, to tylko jedne z rzeczy które zostały zmienione na jeszcze lepsze ! Studio tym razem również położyło nacisk na jeszcze lepsze i ciekawsze dopracowanie modelu broni oraz tego co w całej serii było najlepsze czyli trajektorii pocisku który ukazuje nam jak nasz wystrzał rozrywa serce czy wątrobę naszego wroga !

Tak wygląda nowa okładka gry

Sniper Elite 4 PC

a ta prezentują się screeny z samej rozgrywki

Sniper Elite 4 PC

Sniper Elite 4 PC

Słów kilka poświęcimy teraz na temat samego opisu gry:

Ponownie tradycyjnie wcielamy się w rolę Karla Fairburne’a który tym razem walczy na półwyspie apenińskim a dokładnie we Włoszech.

Rozprawimy się z włoskim ruchem oporu po to aby wojska aliantów mogły przybyć na nasz półwysep, by pomóc europie bronić się przed nazistowskim wrogiem !

W grze  mamy single player jak i również co-operative co powoduje że rozgrywkę w single możemy prowadzić razem z kolegom.

Tak jak i  w poprzednich wersjach nie mogło również w wersji nr 4 zabraknąć trybu multiplayer, który jak zapowiada wydawca został jeszcze lepiej dopracowany, niż ten który był w poprzednich wersjach !

Dość lagów w końcu rozgrywka od samego początku do końca ma przebiegać jak najbardziej płynnie, tak aby grało się przyjemnie.

Ogromnym plusem ma być również to że jak wydawca zapowiedział mapy czyli lokacje w których możemy się poruszać mają być trzykrotnie większe od tych które mieliśmy do tej pory, w trzech częściach mapy wydawały nam się bardzo duże, więc co będzie teraz ?! O tym możecie przekonać się już sami pobierając grę niżej.

Polecamy wszystkim fanom serii ! ale i nie tylko.

 SNIPER ELITE 4 PC POBIERZ

Global link

SNIPER ELITE 4 DOWNLOAD

4 comments

 1. Karoleek pisze:

  Genialna gra !!

 2. psxgamezone pisze:

  Fajnie sie gra i o dziwo działa mi na moim i3 !! fajne fajne

 3. Mirco77 pisze:

  Game of the year !!!!

 4. olo pisze:

  polecam maniakom co lubia zabijac nazistów haha

Dodaj komentarz

Czy nasze Aplikacje działają ?

975 TAK / 17 NIE

Facebook

Statystyki Pobrań

Pobrano dziś
113
Pobrano wczoraj
179
Pobrano w tym tygodniu 1231
Pobrano w tym miesiącu
8621
Pobrano ogółem
71232

Video of the day