Menu

Tekken 7 Pc Pobierz

Tekken 7 Pc Pobierz

Tekken 7 Pc Pobierz To już 7 odsłona jednej z najpopularniejszych gier na konsole playstation of firmy namco , tym razem zagrać w najnowszego tekkena możemy również na naszych pecetach !! Co jest nie lada gratką dla fanów serii , że aby zagrać nie musimy już kupować konsoli.

Tekken 7 Pc Pobierz

Gra swój debiut miała w roku 1994 na konsoli Playstation, i na Playstation póżniej na Ps 2 , 3 , 4 ukazywały się kolejne części serii , aż do 7 w która zagrać możemy na Pc.

W grze Tekken 7 Pc Pobierz oczywiście mamy do dyspozycji całą masę postaci które znamy z poprzednich wersji , oraz znakomite kombinacje ciosów i kombosów które mogliśmy widzieć już wcześniej, ale warto dodać że jest sporo nowych ulepszeń w grze , jeżeli chodzi właśnie o ciosy i kombosy.

Gra posiada dość ciekawą fabułę, a w skrócie nasz wojownik uczestniczy w kolejnej serii turnieju pod nazwą King of the Iron Fist. Między walkami poznajemy mroczne fakty że świata Tekken.

Tekken 7 Pc Pobierz

Grafika w porównaniu do poprzednich części stoi na bardzo wysokim poziomie, wymagania do odpalenia gry t według producenta procesor porównywalny z i5 oraz 4 gb ram co do karty graficznej niestety nie mamy żadnych informacji.

Oprawa dźwiękowa również jest na wysokim poziomie , w grze mamy okazje posłuchać kawałków znanych z poprzednich wersji jak i również sporo nowych.

TEKKEN 7 PC POBIERZ

Mirror 2

TEKKEN 7 PC DOWNLOAD

No comments

Dodaj komentarz

Czy nasze Aplikacje działają ?

975 TAK / 17 NIE

Facebook

Statystyki Pobrań

Pobrano dziś
113
Pobrano wczoraj
179
Pobrano w tym tygodniu 1231
Pobrano w tym miesiącu
8621
Pobrano ogółem
71232

Video of the day